Kariéra

Přemýšlíte o práci realitního makléře? Jste realitním makléřem, ale nejste spokojení s kanceláří, pro kterou pracujete? Podívejte se, proč spolupracovat právě s námi.

Kdo je RE/MAX Permanentia?

Jsme brněnská rodinná realitní kancelář, která je součástí franšízové sítě celosvětové značky RE/MAX, která existuje už od roku 1973. Kancelář jsme s manželkou otevřeli v dubnu 2018.

S RE/MAX jsme do toho šli proto, že má jasně daná férová pravidla způsobu, jakým se v realitách pracuje a líbila se nám od začátku pravidla spolupráce mezi všemi makléři sítě RE/MAX. A nejenom to. RE/MAX poskytuje pro svoje franšízy vzdělávání makléřů, aktuální informace a podporu silné uznávané značky.

Kancelář společnosti
Kateřina a Milan Zemanovi

Kdo za ní stojí?

Já a moje manželka s potěšením děláme něco dobrého pro druhé. A když se tím dá ještě uživit, tak je to skvělé. Naším cílem není zbohatnout nebo se „zajistit“ do budoucna, protože to člověka šťastným nedělá. Myslíme si, že skutečná radost pramení z dobrých vztahů a nesobeckého dávání.

Na nic si nehrajeme a víme, že když člověk chce, tak se naučí takřka cokoli. Jsme obyčejní lidé, kteří se snaží pracovat, jak nejlépe to jde a takové chceme mít také kolem sebe.

„Záleží nám na mezilidských vztazích, protože dobré věci trvají.“

Proč s námi spolupracovat?

R

RE/MAX je silná mezinárodní značka

RE/MAX existuje od roku 1973 a působí ve více než 110 zemích světa ve více než 8.000 kancelářích. V České republice najdete kanceláře nejméně v 80 městech. Díky jasně rozpoznatelnému a originálnímu brendu získal v ČR několik let po sobě ocenění Superbrands. Je mezi lidmi známí transparentními podmínkami, reklamačním řádem, etickým kodexem a povinnou certifikací svých makléřů

R

Povinná spolupráce mezi makléři

Díky jasně nastaveným pravidlům spolupráce mezi makléři v síti RE/MAX si makléři nekonkurují, ale spolupracují a dosahují tak větší produkce, realizují více transakcí, prodávají rychleji a efektivněji než konkurence.

R

Kvalitní servis a podpora značky

RE/MAX svým makléřům poskytuje konkurenceschopné IT technologie usnadňující práci. Poskytuje každému makléři možnost dělat svůj vlastní marketing se značkou RE/MAX snadno a za hodně dobré peníze pomocí marketingového centra.
Každý makléř má možnost výhodněji nakoupit nebo pronajmout auto nebo si nechat vyrobit nějaký propagační materiál.

R

Spravedlivý systém odměňování

Každý člověk by měl být za svoji práci náležitě odměněný. Provizní odměňovací systém po odečtených nákladů na obchod u nás začíná 50/50 a jde až k 80/20. Zdrojem příjmů jsou také provize za zprostředkování služeb jako jsou hypotéky, pojištění…

R

Vzdělávání

RE/MAX má již dlouhodobě dobře propracovaný systém vzdělávání prostřednictví RX Akademie, která Vám ušetří roky zkušeností v terénu. Heslo „Stačí chtít, ostatní Vás naučíme“ platí beze zbytku. Vaše první obchody děláme společně, než získáte jistotu, a i potom jsem v kanceláři pro Vás, abyste se mnou mohli cokoli řešit a o čemkoli se poradit. Vzdělávání s RX Akademií průběžné a funguje i přes E-kurzy a Webináře.

R

Férové a přátelské jednání

V naší kanceláři jsme zvyklí komunikovat otevřeně v příjemné rodinné atmosféře. S manželkou ctíme mravní a morální hodnoty. Od ostatních očekáváme něco podobného, včetně toho, že na prvním místě jsou lidé a jejich potřeby.

Jestli sdílíte podobné hodnoty jako my a přemýšlíte o práci makléře třeba u nás, tak se nám neváhejte ozvat a při osobním kontaktu si řekneme víc. „S dobrým týmem dojedete do cíle.“

Koho hledáme?

Člověka, který se chce stát realitním makléřem

Jste zvyklí pracovat, aniž by vás musel někdo neustále kontrolovat? Chcete být pánem svého času, mít za svoji námahu odpovídající ohodnocení a jste ochotní se učit? Potom hledáme právě vás, a kromě toho očekáváme tyto vlastnosti:

Poctivost

To je základ. Bez této vlastnosti nebudete práci makléře dělat dlouho.

Pracovitost

Člověk nemůže spoléhat na to, že práci za něj udělají druzí nebo si myslet, že s minimálně vynaloženým úsilím získá spoustu peněz.

Komunikativnost

Pro práci makléře nezbytná vlastnost, protože makléřina je o zjišťování potřeb lidí, předávání informací a vyjednávání.

Realitního makléře

Jste realitním makléřem, který dělá rád tuto práci, ale cítíte se nedocenění nebo vám nevyhovují cíle a praktiky kanceláře kde nyní pracujete? Zkuste to u nás, pokud máte vlastnosti uvedené vedle a navíc jste:

 

Samostatní

Poctiví sami k sobě

S úctou a respektem k druhým

Jaké jsou naše poslání a vize?

Nechceme a nikdy nebudeme velkou realitní kanceláří s desítkami makléřů, ale vždy budeme rodinou kanceláří s několika málo lidmi sdílejícími naše hodnoty. Pro každého našeho klienta chceme být jistotou, že je v dobrých rukách a nebude váhat nás doporučit nebo se na nás opětovně obrátit. Doufáme, že přispějeme k tomu, že změníme pohled na realitní makléře v České republice.

Jsme přesvědčení, že dobré věci trvají a dobré mezilidské vztahy jsou zdrojem trvalé radosti v životě i když můžeme zažívat obtížná období.

Kateřina a Milan Zemanovi

Kdo nám také důvěřoval

Byt 1+1 v paneláku

„Na panu Zemanovi si nejvíce cením toho, že co řekl, to dodržel. Ušetřil mi mnoho času a starostí.“

– Lucie V. –

Chata u rybníka k trvalému bydlení

„Na panu Zemanovi bychom chtěli vyzdvihnout hlavně jeho flexibilitu, ochotu a lidský přístup. Jeho služby jsou komplexní a profesionální.“

– manželé Krošlákovi –

Byt 2+1 nedaleko Brna

„Jako hlavní úspěch vidím, že byla nemovitost prodaná v krátkém čase a za cenu, kterou jsem chtěl. Ač nemovitost pan Zeman nacenil velice odvážně.“

– p. Voldřich –

Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme i vám!

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kontakty

PERMANENTIA CZ  s. r. o.
IČ: 03099229, sídlo Střední 622/34a, 612 00 Brno - Ponava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 83621.