Náš tým

S dobrým týmem dojedete snadno do cíle.
My všichni jsme tady pro vás.

Milan Zeman

Makléř, Stavař a Majitel kanceláře. Kromě práce makléře, mentoringu a vedení kanceláře se zajímám takřka o všechno kolem nás. Co se týče realitní činnosti tak je to:

 

 • Prodej / Nákup nemovitostí
  Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti
 • Pronájem nemovitostí
  Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti
 • Odhad ceny nemovitosti
  K prodeji nebo dědickému řízení

Kateřina Zemanová

Asistentka, Účetní. Kromě vystavování faktur, potřeb svého manžela se stará také o vaše potřeby jako je káva, čaj … Její specializace je:

 • Milý úsměv
 • Ochota
 • Laskavost

Petr Sedlák

Makléř – kus chlapa a dobráka. Velký pracant se smyslem pro spravedlnost. V rámci sítě RE/MAX byl v roce 2019 makléřem měsíce listopadu a makléřem roku za region Morava.
Specialista na Sokolnice a okolí.

 

 • Prodej / Nákup nemovitostí
  Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti
 • Pronájem nemovitostí
  Byty, Domy, Pozemky, Komerční nemovitosti
 • Odhad ceny nemovitosti
  K prodeji

Kdo jsme a jaké máme cíle

Naše kancelář je součástí franšízové sítě RE/MAX, která má jasně daná pravidla (Etický kodex, Reklamační řád a Záruku spokojenosti).

Všemu, co děláme, jednoznačně kraluje váš skvělý pocit z úspěšné transakce. Prodáváte nemovitost poprvé (dost možná i naposledy) za život a obáváte se neznámého? Obraťte se na nás a bezstarostně proplujete celým prodejem. Vaše noční můry se promění v procházku růžovou zahradou, na kterou budete rádi vzpomínat. Kontaktujte nás a zažijete radost z toho, že všechno běží jak se sluší a patří.

K potřebám každého člověka přistupujeme individuálně a hledáme pro vás to nejlepší řešení. Vše u nás probíhá transparentně, nic netajíme, na nic si nehrajeme, každému vše důkladně vysvětlíme. Když řešíte realitní procesy s námi, život nemusí být těžký.

Nechceme pro vás pracovat jenom jednou, ale trvale, kdykoli to budete potřebovat v průběhu vašeho života a tomu přizpůsobujeme vše co děláme.

„Dlouho trvající radost ze spolupráce. RE-MAX Permanentia.“

Kdo nám také důvěřoval

Byt 1+1 v paneláku

„Na panu Zemanovi si nejvíce cením toho, že co řekl, to dodržel. Ušetřil mi mnoho času a starostí.“

– Lucie V. –

Chata u rybníka k trvalému bydlení

„Na panu Zemanovi bychom chtěli vyzdvihnout hlavně jeho flexibilitu, ochotu a lidský přístup. Jeho služby jsou komplexní a profesionální.“

– manželé Krošlákovi –

Byt 2+1 nedaleko Brna

„Jako hlavní úspěch vidím, že byla nemovitost prodaná v krátkém čase a za cenu, kterou jsem chtěl. Ač nemovitost pan Zeman nacenil velice odvážně.“

– p. Voldřich –

Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme i vám!

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kontakty

PERMANENTIA CZ  s. r. o.
IČ: 03099229, sídlo Střední 622/34a, 612 00 Brno - Ponava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 83621.