O nás

Jsme DŮVĚRA a SPOLEHLIVOST. Slogan „Realitní služby, jaké si přejete“ pro nás není jenom fráze, ale závazek. S námi je život snadnější. Proč? Podívejte se…

Spolehlivost a férovost je naší zásadou

Jsme partnerem, kterému můžete věřit a odvede pro vás profesionální práci. Ctíme vysoká morální a mravní měřítka a řídíme se zásadou „Jak chcete, aby lidé jednali s vámi, tak jednejte ve všem vy s nimi.“

Nechceme pro vás pracovat jenom jednou, ale jsme pro vás lidmi, za kterými se budete rádi vracet po celý svůj život.

Sídlo společnosti Permanentia
Kateřina a Milan Zemanovi

Kdo jsme a jaké máme cíle

Naše kancelář je součástí franšízové sítě RE/MAX, která má jasně daná pravidla (Etický kodex, Reklamační řád a Záruku spokojenosti)
„Všemu, co děláme, jednoznačně kraluje váš skvělý pocit z úspěšné transakce. Prodáváte nemovitost poprvé (dost možná i naposledy) za život a obáváte se neznámého? Obraťte se na nás a bezstarostně proplujete celým prodejem. Vaše noční můry se promění v procházku růžovou zahradou, na kterou budete rádi vzpomínat. Kontaktujte nás a zažijete radost z toho, že všechno běží, jak se sluší a patří.“

K potřebám každého člověka přistupujeme individuálně a hledáme pro vás to nejlepší řešení. Vše u nás probíhá transparentně, nic netajíme, na nic si nehrajeme, každému vše důkladně vysvětlíme. Když řešíte realitní procesy s námi, život nemusí být těžký.

Nechceme pro vás pracovat jenom jednou, ale trvale, kdykoli to budete potřebovat v průběhu vašeho života a tomu přizpůsobujeme vše co děláme.

„Dlouho trvající radost ze spolupráce. RE/MAX Permanentia.“

Naše hodnoty

R

Dobré jméno

Dobré jméno si člověk buduje po celý svůj život a má mnohem větší hodnotu než peníze a úspěch. Nám na dobrém jménu záleží. Váš obchod je i náš obchod.

R

Kvalita a profesionalita

S námi jde obchod bez starostí, vše máme pevně ve svých rukou, do posledního puntíku. Všechno děláme tak, jak se to dělat má. Nezjednodušujeme si naši práci, neváháme všemu věnovat patřičný čas. Klíčová je pro nás vaše potřeba.

R

Poctivost

Neuslyšíte od nás žádnou lež. Přejeme si chovat se ve všem poctivě ať už jde o práci, rodinu, jednání nebo zákonné předpisy.

R

Spolehlivost

Chceme, aby se na nás dalo spolehnout, co slíbíme, to dodržíme.

R

Otevřenost a upřímnost

Nemáme rádi polopravdy a nejasnosti. Proto s každým jednáme na rovinu, bez příkras i kdybychom kvůli tomu měli přijít o obchod. Nelechtáme lidem uši tím, že bychom jim říkali to, co chtějí slyšet.

R

Důvěra a lidskost

Je pro nás důležitý osobní přístup k lidem, zjišťujeme potřebu každého člověka dříve, než začneme ukazovat co a jak pro něj můžeme udělat. Na nic si nehrajeme, nezveličujeme to, co by měla být samozřejmost.

Jestli jsou vám naše hodnoty blízké, ozvěte se a my pro vás uděláme maximum.

Jaké jsou naše poslání a vize?

Nechceme a nikdy nebudeme velkou realitní kanceláří s desítkami makléřů, ale vždy budeme rodinou kanceláří s několika málo lidmi sdílejícími naše hodnoty. Pro každého našeho klienta chceme být jistotou, že je v dobrých rukách a nebude váhat nás doporučit nebo se na nás opětovně obrátit. Doufáme, že přispějeme k tomu, že změníme pohled na realitní makléře v České republice.

Jsme přesvědčení, že dobré věci trvají a dobré mezilidské vztahy jsou zdrojem trvalé radosti v životě i když můžeme zažívat obtížná období.

Sídlo společnosti Permanentia

Kdo nám také důvěřoval

Byt 1+1 v paneláku

„Na panu Zemanovi si nejvíce cením toho, že co řekl, to dodržel. Ušetřil mi mnoho času a starostí.“

– Lucie V. –

Chata u rybníka k trvalému bydlení

„Na panu Zemanovi bychom chtěli vyzdvihnout hlavně jeho flexibilitu, ochotu a lidský přístup. Jeho služby jsou komplexní a profesionální.“

– manželé Krošlákovi –

Byt 2+1 nedaleko Brna

„Jako hlavní úspěch vidím, že byla nemovitost prodaná v krátkém čase a za cenu, kterou jsem chtěl. Ač nemovitost pan Zeman nacenil velice odvážně.“

– p. Voldřich –

Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme i vám!

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kontakty

PERMANENTIA CZ  s. r. o.
IČ: 03099229, sídlo Střední 622/34a, 612 00 Brno - Ponava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 83621.