Reference

Co o naší práci a o nás naši klienti řekli? Podívejte se a dozvíte se o nás více.

Byt 1+1 v paneláku

„Na panu Zemanovi si nejvíce cením toho, že co řekl, to dodržel. Ušetřil mi mnoho času a starostí.“

Pan Zeman z realitní kanceláře RE/MAX mi pomáhal s koupí bytu v Brně a s rekonstrukcí bytového jádra. Pan Zeman chtěl jádro rekonstruovat ještě předtím, než jsem si byt vybrala. Rozhodla jsem se proto s domluvenou rekonstrukcí pokračovat. Jelikož s tím nemám moc zkušeností, tak jsme ráda využila nabídky od pana Zemana na pomoc s rekonstrukcí.

Nejvíce mne asi potěšilo, že vše běželo podle plánu a nic se zbytečně neprotahovalo. Všechny schůzky byly na čas. Vždy měl dopředu připravené dokumenty. Jeho příprava mi ušetřila dost času.

Byt jsem kupovala poprvé a velice mne překvapilo, kolik dokumentů, telefonátů a věcí je zapotřebí zařídit při koupi nemovitosti. Někdy se mi zdálo, že je toho už moc. Samozřejmě tomu pomohla i rekonstrukce, bez ní by to bylo asi jednodušší. Jsem ráda, že pan Zeman měl vše pod kontrolou. Cením si toho, že mi nic nezatajoval.

Pokud hodláte využití služeb makléře, kterému můžete věřit a který vám byt ukáže včetně jeho nedostatků, tak vám doporučuji pana Zemana.

– Lucie V. –

Chata u rybníka k trvalému bydlení

„Na panu Zemanovi bychom chtěli vyzdvihnout hlavně jeho flexibilitu, ochotu a lidský přístup. Jeho služby jsou komplexní a profesionální.“

Naše situace byla trochu složitější, ale pan Zeman se nám vždy snažil vyjít vstříc. Nebyl pro něj problém zařídit prohlídku nemovitosti ani o víkendu, kdy by to jiní možná odmítli. Dalším zádrhelem byla hypotéka, se kterou nám velice pomohl. Měl ke všemu konstruktivní přístup a ač nemusel a mohl od toho dát ruce pryč, tak byl velice nápomocný.

Myslíme si, že je profesionál v tom, co dělá. Vždy bylo vše připraveno tak, jak bylo dohodnuto. Ale co jsme asi nečekali a bereme to jako bonus, tak je jeho lidskost, která není v dnešním světě úplně běžná. Zbořil nám takový ten standartní pohled na makléře, který je v Čechách zakořeněn. Teď víme, že to nemusí být pravidlem a spolupráce může být přínosná a příjemná zároveň. Ze spolupráce si odnášíme pozitivní emoce.

Trochu nás překvapilo, že ač jsme byli na straně kupujících a on zastupoval druhou stranu, choval se k nám profesionálně. Víme, že se stává, že je kupující odstaven na druhou kolej, ale to zde neplatilo. Samozřejmě chápeme a víme, že se snažil vyhovět především majiteli nemovitosti k jeho spokojenosti, a tak to i bylo. Na druhou stranu bral obě strany jako partnery, kteří musí dojít ke shodě a on byl správným prostředníkem.

– manželé Krošlákovi –

Byt 2+1 nedaleko Brna

„Jako hlavní úspěch vidím, že byla nemovitost prodaná v krátkém čase a za cenu, kterou jsem chtěl. Ač nemovitost pan Zeman nacenil velice odvážně.“

Pan Zeman mi pomáhal s prodejem nemovitosti v Adamově a myslím, že jsem byl jeden z jeho prvních klientů, ale na kvalitě služeb to nebylo poznat ba naopak, řekl bych, že to dělá celý život. Cenu nemovitosti zvolil pan Zeman sám a myslím si, že velice odvážně. Řekl bych, že v dnešní době opravdu dobře. Cena se ujala téměř okamžitě a on byl, dle mého, průkopníkem v oblasti určení ceny za metr čtvereční při prodeji.

Co jsem oceňoval a co mě překvapilo, že je proaktivně komunikativní. Pravidelně mě informoval o stavu prodeje mé nemovitosti. Nebyl to můj první prodej nemovitosti, ale s takovýmto přístupem jsem se ještě nesetkal. Nikdy jsem nezažil takovou vstřícnost a informovanost ze strany makléře. Dokázal se do mě vcítit a choval se tak, jak jsem potřeboval. Ode mně šlo zadání, jak si co představuji a on mi vyšel maximálně vstříc, a profesionálně mi navrhl další možná řešení.

Moment, který si živě pamatuji je, když mi volal, že máme kupce, který nepožaduje žádnou slevu, že je se vším srozuměn a souhlasí, a že už je vše nachystáno u právníka k podpisu. Tento moment byl pro mě tak šťastný hlavně díky němu, a za to mu patří dík.

Pokud chcete mít pod kontrolou každý krok vašeho prodeje nemovitosti, ale nechcete se o nic starat, a pokud chcete vědět, co se s vaší nemovitostí právě děje a mít jistotu bezproblémového prodeje, určitě vám doporučuji pana Zemana.

– p. Voldřich –

Případové studie

R

Prodej rodinného domu

Prodej rodinného domu v Dolních Kounicích, který měl na stropě a stěnách trhliny. Na první pohled to nevypadalo moc dobře. Co s tím?

R

Prodej pozemků developerovi za dobré peníze v Sokolnicích

Prodat x pozemků patřících x vlastníkům dávajícím smysl jako celek, tak aby se vše uskutečnilo v jeden moment je husarský kousek.

R

Prodej bytu v Kuřimi

Prodávat byt z jehož prodeje chce majitel financovat zamluvený dům a kupující má financování závislé na dalším kupujícím, který od něj nemovitost kupuje je tak trochu akce „kulový blesk“ a načasovat to je někdy docela náročné.

Osvědčený a správný postup nákupu/prodeje nemovitosti

Každá práce má svůj osvědčený postup, kterým se dopracujeme žádaného výsledku. Stejně jako dům nestavíme od střechy, ale od základů, tak prodej nebo nákup nemovitosti něčím začíná a končí.

Podívejte se jak pracujeme my.

Kancelář společnosti

Kontaktujte nás. Rádi pomůžeme i vám!

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Kontakty

PERMANENTIA CZ  s. r. o.
IČ: 03099229, sídlo Střední 622/34a, 612 00 Brno - Ponava, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 83621.